1. MEDZINÁRODNÝ ZRAZ HASIČSKÝCH VOZIDIEL AVIA

Hasičské AVIE pomaly, ale isto miznú z garáži Dobrovoľných Hasičských Zborov. Aj to bol jeden z hlavných motívov zorganizovať túto nostalgickú akciu a pripraviť priestor pre zaujímavú tradíciu. Ako miesto konania sme si vybrali horné Kysuce.
V nedeľu 18.10.2015 to vypukne v Čadci na námestí, kde o 10. hodine bude zraz všetkých zúčastnených vozidiel a kde zároveň bude pripravené privítanie a občerstvenie pre posádky súťažných AVIÍ.

V Čadci bude prebiehať aj prvá súťažná disciplína, ktorá je zatiaľ malým tajomstvom.

Následne sa budú AVIE presúvať smerom do obce Staškov, čo je približne 10km, kde bude pripravený areál na jazdu zručnosti a v jeho okolí bude aj ďalší program a kompletné občerstvenie pre súťažiacich. Asi 500m odtiaľ už bude pripravená trať dlhá 450m do kopca, kde budú AVIE prekonávať túto vzdialenosť na čas. Po absolvovaní všetkých disciplín, bude prebiehať SPANILÁ JAZDA všetkých zúčastnených AVIÍ v doprovode polície naspäť do Čadce, kde už bude pripravený kultúrny program a celkové vyhodnotenie všetkých súťaží. Záver akcie je voľný podľa záujmu o zábavu a výmenu skúseností. Pre súťažiacich, ale aj pre posádky máme pripravený naozaj zaujímavý program a mnohí mi dáte za pravdu, že naše AVIE si takúto pozornosť určite zaslúžia.

Verím že sa nám podarí otvoriť zaujímavú tradíciu a že bude veľký záujem o takúto netradičnú akciu. Všetci ste srdečne pozvaní.

Aktualizované informácie nájdete v našej FB udalosti: https://www.facebook.com/events/1466171437045387/

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.