Home / PRÁVE TERAZ / Reťazová dopravná nehoda na D1

Reťazová dopravná nehoda na D1

Hasiči momentálne zasahujú pri reťazovej dopravnej nehode, ktorá sa stala na severnej D1 medzi Popradom a Spišským Štvrtkom. Podľa predbežných informácií sa na mieste zrazilo 30 – 40 vozidiel, pričom počet zranených osôb je zatiaľ 18. Hasiči vykonávajú na havarovaných vozidlách protipožiarne opatrenia, prehľadávajú autá a evakuujú z nich účastníkov nehody. Situáciu komplikuje veľmi nepriaznivé počasie – silný vietor a snehová búrka. Na miesto udalosti smerujú 2 evakuačné autobusy HaZZ. Pri nehode zasahuje 20 hasičov z Popradu, Mengusoviec, Levoče, Prešova a zo Záchrannej brigády HaZZ v Žiline.

Dopravná nehoda autobusu a osobného vozidla

Hasiči z Prešova a Sabinova momentálne zasahujú pri dopravnej nehode v katastri obce Hermanovce, okres …