Home / ŠPORT / RHLS / 9.kolo Regionálnej hasičskej ligy Spiš-Odorín

Dátum:28.08.2016
Čas:14:00
miesto:fubalové ihrisko

Deviatým kolom v tejto sezóne RHLS bude kolo organizované v obci Odorín (okres SN).

DHZ Odorín je účastníkom v RHLS už tretí rok a taktiež aj tohtoročné kolo bude tretím, ktoré nám DHZ Odorín pripraví. Kolo je organizované na peknom rovnom futbalovom ihrisku a výsledky z minulých ročníkov dokazujú, že len víťaz mužskej kategórie daného ročníka dal v Odoríne 14tkový čas a vyhral.

V ženskej kategórii trať jednoznačne sedí domácim ženám, ktoré v oboch ročníkoch domáce kolá vyhrali.
Aj keď je súťaž organizovaná v nedeľu, domov sa nemusíme ponáhľať, kedže v pondelok (29.08.) je štátny sviatok

Najlepšie časy v ročníkoch RHLS:
2014 – Revúčka(muži) – 14,72 , Odorín(ženy) – 19,62
2015 – Žakovce(muži) – 14,88 , Odorín(ženy) – 18,66

Ľubomír Hanuštiak

10.kolo Regionálnej hasičskej ligy Spiš-Bijacovce

10.kolo – Bijacovce Dátum:03.09.2016 Čas:12:00 miesto:fubalové ihrisko Ako býva zvykom v posledných ročníkoch, finálovým kolom …