Home / AKTUALITY / Ako vznikal klip k pesničke CO ste hasiči, od MAFIA CORNER

Ako vznikal klip k pesničke CO ste hasiči, od MAFIA CORNER

Mafia Corner opäť prichádza s novou pesničkou Hasiči. Cieľom nie je len prerobenie českej ľudovej piesne ale podpora všetkých hasičov v širokom okolí doma ale aj za hranicami Slovenska.
Keďže tento druh športu je veľmi obľúbený a počet dobrovoľných hasičov stále narastá, Mike im týmto gestom chce prejaviť úctu a veľký LAJK za to, čo robia lebo to nie je len o športe ale aj o pomoci iným. K spolupráci si prizval aj producenta StylA, ktorý dodal piesni tie správne grády a refrén svojim hlasom o živila speváčka Stefi, ktorá je tiež fanúšičkou všetkých dobrovoľných hasičov. Náš portál samozrejme nesmel pri tom chýbať.
 VIDEOKLIP:

Sútredený výcvik dobrovoľných hasičov zaradených vo funkcii technik – strojník

Vo Výcvikovom centre Hasičského a záchranného zboru Lesť vo Výcvikovej osade Jakub Village pokračoval v …