Home / AKTUALITY / Ako vznikal klip k pesničke CO ste hasiči, od MAFIA CORNER

Ako vznikal klip k pesničke CO ste hasiči, od MAFIA CORNER

Mafia Corner opäť prichádza s novou pesničkou Hasiči. Cieľom nie je len prerobenie českej ľudovej piesne ale podpora všetkých hasičov v širokom okolí doma ale aj za hranicami Slovenska.
Keďže tento druh športu je veľmi obľúbený a počet dobrovoľných hasičov stále narastá, Mike im týmto gestom chce prejaviť úctu a veľký LAJK za to, čo robia lebo to nie je len o športe ale aj o pomoci iným. K spolupráci si prizval aj producenta StylA, ktorý dodal piesni tie správne grády a refrén svojim hlasom o živila speváčka Stefi, ktorá je tiež fanúšičkou všetkých dobrovoľných hasičov. Náš portál samozrejme nesmel pri tom chýbať.
 VIDEOKLIP:

Sumár výjazdov hasičov od 22.00 – 13.30 hod.

Hasiči ešte stále odstraňujú následky silného vetra, ktorý včera zasiahol západné Slovensko. Najviac práce majú …