Home / PRÁVE TERAZ / Hasiči zasahujú pri rozsiahlom požiari v prírodnom prostredí pri Dunajskej Strede

Takmer 30 profesionálov a dobrovolných hasičov už tri hodiny zasahuje pri požiari v k.o. Povoda, okres Dunajská Streda. Požiar vypukol na trávnatom poraste a rozšíril sa na vetrolamy, pričom zasiahol aj koreňový systém stromov. Na mieste udalosti zasahujú hasiči z Dunajskej Stredy a Veľkého Medera a dobrovoľní hasiči z DHZO Vrakúň, Dolný Štál a Gabčíkovo. Požiar, ktorý zasiahol plochu cca. 200 × 600 m sa momentálne hasiči snažia lokalizovať.

Požiar haly v Slovenskej Ľupči

Hasiči boli dnes po pol štvrtej vyslaní k požiaru vo výrovnej hale v Slovenskej Ľupči. …