Home / PRÁVE TERAZ / Autobus skončil po nehode s nákladným autom mimo cesty

Autobus skončil po nehode s nákladným autom mimo cesty

Autobus skončil po nehode s nákladným autom mimo cesty

Hasiči boli približne pred pol hodinou vyslaní k dopravnej nehode autobusu s nákladným vozidlom, ktorá sa stala na ceste č. II/581 v katastri mesta Myjava. Pri nehode narazil autobus do nákladného auta a skončil mimo cesty. Pri udalosti sa zranil vodič autobusu, jediná cestujúca neutrpela žiadne zranenia. Cesta je uzavretá v oboch smeroch.

V súvislosti s nepriaznivou poveternostnou situáciou zaznamenali hasiči nárast dopravných nehôd. Najviac sa ich stalo v Trnavskom kraji (10), v Trenčianskom kraji zasahovali 6 – krát, v Nitrianskom a Prešovskom kraji 5 – krát, v Žilinskom kraji 4 – krát, v Banskobystrickom, Bratislavskom a Košickom kraji 3 – krát. Hasiči zasahujú pri viacerých dopravných nehodách aj v týchto chvíľach.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Odbery vzoriek u osôb s podozrením na koronavírus, 9.5.2020

Posádky hasičskej záchrannej služby dnes vykonávali odbery vzoriek osobám s podozrením na koronavírus v karanténnych …

X