Home / PRÁVE TERAZ / Bratislavskí hasiči zasahujú pri požiari v nedostupnom teréne

Bratislavskí hasiči zasahujú pri požiari v nedostupnom teréne

Bratislavskí hasiči momentálne zasahujú pri požiari chatky v priestore Mestských lesov v Bratislave. Požiar vypukol pred dvanástou hodinou v jednopodlažnej chatke v nedostupnom lesnom teréne, kde nie je možné použiť bežnú hasičskú techniku. Hasiči musia pri zdolávaní požiaru prekonávať približne 1 kilometer dlhý lesný porast, pričom hasia kyvadlovou dopravou vody pomocou štvorkoliek. Pri udalosti zasahuje 23 hasičov, ktorým sa pred pár minútami podarilo požiar lokalizovať. Vďaka rýchlemu zásahu hasičov došlo k zabráneniu rozšírenia požiaru na okolitý hustý les.

Foto: ilustračné HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri vybreženom potoku v Rakovej zasahuje 5 DHZO

Hasiči evidujú za posledné dve hodiny prudký nárast výjazdov v súvislosti s nepriaznivým počasím. Najviac …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X