Home / AKTUALITY / Bratislavských hasičov navštívila ministerka vnútra Slovenskej republiky

Bratislavských hasičov navštívila ministerka vnútra Slovenskej republiky

Dnes doobeda privítali bratislavskí hasiči na hasičskej stanici Čapajevova vzácnu návštevu. Zaželať krásne sviatky im prišli ministerka vnútra SR Denisa Saková, generálny tajomník služobného úradu MV SR Ondrej Varačka a predseda politickej strany SMER – sociálna demokracia Robert Fico. Spolu s krajským riaditeľom KR HaZZ v Bratislave Martinom Blahom ochutnali vianočnú kapustnicu, ktorú pripravili hasiči a na Štedrý deň nechýba na žiadnej hasičskej stanici. Slúžiacim hasičom zaželali šťastné Vianoce a pokojnú službu s čo najmenej výjazdmi.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Prichádza obdobie zvýšeného výskytu požiarov v prírodnom prostredí

Teplejšie počasie prichádzajúce v marci so sebou prináša okrem slnka aj zvýšený výskyt požiarov, ktoré …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X