Home / AKTUALITY / Bratislavských hasičov navštívila ministerka vnútra Slovenskej republiky

Bratislavských hasičov navštívila ministerka vnútra Slovenskej republiky

Dnes doobeda privítali bratislavskí hasiči na hasičskej stanici Čapajevova vzácnu návštevu. Zaželať krásne sviatky im prišli ministerka vnútra SR Denisa Saková, generálny tajomník služobného úradu MV SR Ondrej Varačka a predseda politickej strany SMER – sociálna demokracia Robert Fico. Spolu s krajským riaditeľom KR HaZZ v Bratislave Martinom Blahom ochutnali vianočnú kapustnicu, ktorú pripravili hasiči a na Štedrý deň nechýba na žiadnej hasičskej stanici. Slúžiacim hasičom zaželali šťastné Vianoce a pokojnú službu s čo najmenej výjazdmi.

Na severe Slovenska je v tejto chvíli viac ako 280 hasičov

Na sever Slovenska už dorazili všetci dobrovoľní hasiči, ktorí tam boli vyslaní na pomoc z …