Home / PRÁVE TERAZ / Búrková činnosť si vyžiadala 83 výjazdov hasičov

Búrková činnosť si vyžiadala 83 výjazdov hasičov

Búrková činnosť, ktorá včera vo večerných hodinách zasiahla územie Slovenska si vyžiadala 83 výjazdov hasičov. Najviac zásahov vykonali hasiči v Trnavskom kraji (43), pričom najvážnejšia situácia bola v meste Skalica, kde bola ich pomoc potrebná až 17-krát. V Žilinskom kraji zasahovali hasiči 19-krát, v Trenčianskom kraji boli privolaní v súvislosti s nepriaznivým počasím k 10 udalostiam. Vo väčšine prípadov (70-krát) pomáhali pri odstraňovaní popadaných stromov z cestných komunikácií, rodinných domov, budov a zaparkovaných vozidiel. V ostatných prípadoch (13) bola ich pomoc potrebná pri odčerpávaní vody zo zatopených pivničných priestorov, garáži a ulíc.

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …