Home / PRÁVE TERAZ / Čelná zrážka pri Bánovciach nad Bebravou si vyžiadala jednu mŕtvu osobu

Čelná zrážka pri Bánovciach nad Bebravou si vyžiadala jednu mŕtvu osobu

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste č. I/9 v katastri obce Dežerice, okres Bánovce nad Bebravou. Pri čelnej zrážke osobného vozidla s nákladným sa vážne zranila jedna osoba, ktorú museli z havarovaného auta vyslobodzovať hasiči. Ďalšia osoba svojim zraneniam na mieste podľahla. Hasiči vykonali na havarovaných vozidlách protipožiarne opatrenia, z nákladného vozidla vytekajú prevádzkové kvapaliny, ktoré hasiči zachytávajú do zberných nádob. Cesta je momentálne uzavretá v oboch smeroch.

Diaľnica D2 je v smere zo Stupavy do Bratislavy uzavretá

Bratislavskí hasiči boli dnes po pol siedmej hodine ráno vyslaní k dopravnej nehode viacerých vozidiel …