Home / PRÁVE TERAZ / Čelnú zrážku osobného auta s nákladným vozidlom neprežila jedna osoba

Čelnú zrážku osobného auta s nákladným vozidlom neprežila jedna osoba

Čelnú zrážku osobného auta s nákladným vozidlom neprežila jedna osoba

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste č. II/520 v smere z Tvrdošína do Námestova. Pri nehode sa čelne zrazilo osobné auto s nákladným vozidlom. Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo zistené, že v osobnom vozidle je jedna zakliesnená osoba, ktorá bola vyslobodená hydraulickým zariadením. Svojim zraneniam na mieste podľahla. Cesta je uzavretá v oboch jazdných pruhoch.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Na D1 sa zrazili 4 vozidlá

Hasiči z Hálkovej momentálne zasahujú pri dopravnej nehode, ktorá sa stala na diaľnici D1 na …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE