Home / PRÁVE TERAZ / Čelnú zrážku osobného auta s nákladným vozidlom neprežila jedna osoba

Čelnú zrážku osobného auta s nákladným vozidlom neprežila jedna osoba

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste č. II/520 v smere z Tvrdošína do Námestova. Pri nehode sa čelne zrazilo osobné auto s nákladným vozidlom. Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo zistené, že v osobnom vozidle je jedna zakliesnená osoba, ktorá bola vyslobodená hydraulickým zariadením. Svojim zraneniam na mieste podľahla. Cesta je uzavretá v oboch jazdných pruhoch.

Vážna dopravná nehoda pri Žiari nad Hronom si vyžiadala jednu mŕtvu osobu a 3 zranených

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri obce Bartošova Lehôtka, …