Celoplošné rozmiestnenie síl a prostriedkov hasičských jednotiek na území SR r. 2018

V súvislosti s blížiacim sa termínom predkladania žiadostí o zaradenie DHZO do kategórie v rámci celoplošného rozmiestnenia síl a prostriedkov hasičských jednotiek na území SR na rok 2018 sa v rámci upresnenia postupov dohodlo, že obce, ktoré boli pre rok 2017 do kategórie zaradené, t. zn. že v roku 2017 podpísali s DPO SR zmluvu a dostali dotáciu, nebudú znovu žiadať o zaradenie, nakoľko zaradenie ostáva naďalej v platnosti, pokým obec nepožiada o zmenu zaradenej kategórie.

Tieto obce musia ale vyplniť a zaslať  Aktualizačný formulár s aktuálnymi údajmi, ktoré budú použité pri spracovaní zmluvy pre rok 2018.

Žiadosti o zaradenie DHZO do kategórie“ zašlú iba tie obce, ktoré neboli v roku 2017 zaradené, resp. obce, ktoré sa chcú uchádzať o inú kategóriu ako tú, do ktorej sú aktuálne zaradené.

Termín zaslania žiadosti a aktualizácie na DPO SR je do 15. 10. 2017!

Aktualizacia_udajov.docx

ziadost_o_zaradenie_2018.doc