Home / AKTUALITY / Členovia DHZO Skačany pravidelne dezinfikujú verejné priestranstvá v obci

Členovia DHZO Skačany pravidelne dezinfikujú verejné priestranstvá v obci

Dobrovoľní hasiči z DHZO Skačany v spolupráci so starostom obce prijali vo svojej obci opatrenia na zamedzenie šírenia vírusu COVID-19. Jedným z nich je pravidelná dezinfekcia verejných priestranstiev. Členovia DHZO vykonávajú dezinfekciu autobusových zastávok, vstupov do obecných budov a bytov, obchodov, zberných nádob na odpad a lavičiek virucídnym dezinfekčným prostriedkom. V dezinfekcii mienia pokračovať v pravidelných časových intervaloch (Y)

Foto: DHZO Skačany

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči vyzývajú občanov k väčšej zodpovednosti a opatrnosti

HaZZ eviduje za mesiac marec nárast požiarov až o 15 %, a to najmä v …