Home / PRÁVE TERAZ / Deň otvorených dverí na SŠPO MV SR v Žiline

Deň otvorených dverí na SŠPO MV SR v Žiline

Vo štvrtok, 9. mája, sa na Strednej škole požiarnej ochrany MV SR v Žiline uskutočnil deň otvorených dverí.
Takmer 380 detí z materských a základných škôl v sprievode učiteľov mohlo sledovať množstvo dynamických a praktických ukážok, ako napr. likvidáciu simulovaného požiaru horľavej kvapaliny, poskytovanie prvej pomoci zraneným osobám, či ukážku tvorby ľahkej peny. Pre návštevníkov bolo pripravených množstvo súťaží a atrakcií, program im spestrili aj príslušníci Policajného zboru SR ukážkou zlaňovania z tretieho podlažia cvičnej veže.

Foto: Milan Dermek

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Požiar na Rožňavskej v Bratislave

Bratislavskí hasiči momentálne zasahujú pri požiari na Rožňavskej ulici v Bratislave. Požiar vypukol pred piatou …

X