Home / PRÁVE TERAZ / Deň otvorených dverí na SŠPO MV SR v Žiline

Deň otvorených dverí na SŠPO MV SR v Žiline

Vo štvrtok, 9. mája, sa na Strednej škole požiarnej ochrany MV SR v Žiline uskutočnil deň otvorených dverí.
Takmer 380 detí z materských a základných škôl v sprievode učiteľov mohlo sledovať množstvo dynamických a praktických ukážok, ako napr. likvidáciu simulovaného požiaru horľavej kvapaliny, poskytovanie prvej pomoci zraneným osobám, či ukážku tvorby ľahkej peny. Pre návštevníkov bolo pripravených množstvo súťaží a atrakcií, program im spestrili aj príslušníci Policajného zboru SR ukážkou zlaňovania z tretieho podlažia cvičnej veže.

Foto: Milan Dermek

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Prevrátený kamión prevážajúci štrk pri Trnave

Trnavskí hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode jedného vozidla na štátnej ceste č. II/560 …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X