Desiatky hasičov zasahujú v Komárne a okolí po silnej prívalovej búrke

V Cíferi zaplavilo polovicu ulice

Niekoľko desiatok hasičov momentálne zasahuje v Komárne a okolí z dôvodu silného prívalového dažďa, ktorý sposôbil zatopenie mnohých cestných komunikácií, podchodov, pivníc, dvorov rodinných domov a záhrad. Hasiči prijali za jednu hodinu na tiesňovú linku viac ako 200 volaní od občanov. V postihnutých oblastiach zasahujú hasiči z Komárna, Nitry, Zlatých Moraviec, Topoľčian, Levíc a dobrovoľní hasiči z Hurbanova a Komárna, ktorí vykonávajú odčerpávacie práce. Riaditeľ Okresného riaditeľstva HaZZ v Komárne zriadil v meste riadiaci štáb.

Foto: ilustračné

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …