Desiatky hasičov zasahujú v Komárne a okolí po silnej prívalovej búrke

V Cíferi zaplavilo polovicu ulice

Niekoľko desiatok hasičov momentálne zasahuje v Komárne a okolí z dôvodu silného prívalového dažďa, ktorý sposôbil zatopenie mnohých cestných komunikácií, podchodov, pivníc, dvorov rodinných domov a záhrad. Hasiči prijali za jednu hodinu na tiesňovú linku viac ako 200 volaní od občanov. V postihnutých oblastiach zasahujú hasiči z Komárna, Nitry, Zlatých Moraviec, Topoľčian, Levíc a dobrovoľní hasiči z Hurbanova a Komárna, ktorí vykonávajú odčerpávacie práce. Riaditeľ Okresného riaditeľstva HaZZ v Komárne zriadil v meste riadiaci štáb.

Foto: ilustračné

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči smerovali k dopravnej nehode s účasťou sanitky

V piatok 7. januára okolo 11.00 hodiny došlo na ceste prvej triedy v katastri obce …

X