Desiatky hasičov zasahujú v Komárne a okolí po silnej prívalovej búrke

V Cíferi zaplavilo polovicu ulice

Niekoľko desiatok hasičov momentálne zasahuje v Komárne a okolí z dôvodu silného prívalového dažďa, ktorý sposôbil zatopenie mnohých cestných komunikácií, podchodov, pivníc, dvorov rodinných domov a záhrad. Hasiči prijali za jednu hodinu na tiesňovú linku viac ako 200 volaní od občanov. V postihnutých oblastiach zasahujú hasiči z Komárna, Nitry, Zlatých Moraviec, Topoľčian, Levíc a dobrovoľní hasiči z Hurbanova a Komárna, ktorí vykonávajú odčerpávacie práce. Riaditeľ Okresného riaditeľstva HaZZ v Komárne zriadil v meste riadiaci štáb.

Foto: ilustračné

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …

X