Home / AKTUALITY / Dnešné odbery vzoriek na ochorenie COVID-19 v Gabčíkove

Dnešné odbery vzoriek na ochorenie COVID-19 v Gabčíkove

Posádky hasičskej záchrannej služby z Radlinského a z Nitry po približne piatich hodinách ukončili odber vzoriek u osôb s podozrením na ochorenie COVID-19 v karanténnom zariadení v Gabčíkove. Výsledky testov budú k dispozícii o 1-2 dni a repatrianti s negatívnym výsledkom budú môcť pokračovať v domácej karanténe. Od včerajšieho večera pribudlo v Gabčíkove 59 repatriantov, v priebehu dnešného dňa sa ešte očakávajú ďalší.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Počas nasledujúcich dní pomôžu pri testovaní opäť hasiči

Slovenská republika prijala pomoc od severných susedov z Poľska v podobe 200-člennej skupiny zdravotníkov. Dnes …

X