Home / AKTUALITY / Dobrovoľní hasiči v Lendaku dostali repasovanú Tatru

Dobrovoľní hasiči v Lendaku dostali repasovanú Tatru

Dobrovoľní hasiči v Lendaku dostali repasovanú Tatru

Rezort vnútra pokračuje v postupnom zlepšovaní materiálno-technického vybavenia dobrovoľných hasičských zborov. Najnovším prírastkom vo výbave Dobrovoľného hasičského zboru v obci Lendak v okrese Kežmarok je repasovaná CAS 32 Tatra 815. Obec Lendak je rázovitou obcou pod Vysokými Tatrami. S počtom obyvateľov viac ako 5000 sa radí medzi najväčšie obce Kežmarského okresu. V minulosti bola viackrát postihnutá zničujúcimi požiarmi. Hasičom repasovanú Tatru vo štvrtok, 18. júla, odovzdal krajský riaditeľ Hasičského a záchranného zboru v Prešove Ján Goliaš.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Komentáre

comments

Pozrite aj

Zoznam schválených žiadosti na rekonštrukciu hasičských zbrojních 11/20109

Komentáre comments

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X