Home / PRÁVE TERAZ / Dobrovoľní hasiči z piatich obcí zasahujú pri veľkom požiari v prírodnom prostredí

Dobrovoľní hasiči z piatich obcí zasahujú pri veľkom požiari v prírodnom prostredí

Štyridsať dobrovoľných a profesionálnych hasičov momentálne zasahuje pri rozsiahlom požiari trávy a lesného porastu v katastri obce Oravská Jasenica, časť Belkovka, okres Námestovo. Požiar zasiahol najmä malé stromčeky a rozšíril sa na plochu 600 x 500 metrov, pričom z dôvodu silného vetra sa stále rozširuje a nedarí sa ho dostať pod kontrolu. Pri udalosti zasahujú profesionáli z Námestova a Záchrannej brigády HaZZ v Žiline a dobrovoľní hasiči z obcí Jasenica, Námestovo, Orava, Mútne a Klin. Požiar vznikol po vypaľovaní trávy a porastov. Doposiaľ sa pri udalosti nikto nezranil.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Diaľnica D2 je v smere zo Stupavy do Bratislavy uzavretá

Bratislavskí hasiči boli dnes po pol siedmej hodine ráno vyslaní k dopravnej nehode viacerých vozidiel …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X