Home / PRÁVE TERAZ / Dobrovoľní hasiči zo Sielnice zasahujú pri požiari strelnice

Dobrovoľní hasiči zo Sielnice zasahujú pri požiari strelnice

Hasiči momentálne zasahujú pri požiari strelnice v Sielnici, okres Zvolen. Požiar vypukol v administratívnej budove, kde je uskladnený aj presne neurčený počet zbraní a streliva. Pri udalosti zasahujú hasiči zo Zvolena a Banskej Bystrice a dobrovoľní hasiči zo Sielnice (celkom 16 hasičov s 8 ks hasičskej techniky). Pri udalosti utrpela jedna osoba popáleniny vo vrchnej polovici tela. Požiar sa hasičom stále nepodarilo lokalizovať.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Nedisciplinovaný vodič spôsobil poškodenie zasahujúcej hasičskej techniky

Hasiči zasahujú v katastri mesta Stará Turá, kde v dôsledku neupravenej, zasneženej vozovky došlo k …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE