Home / PRÁVE TERAZ / Dobrovoľní hasiči zo Sielnice zasahujú pri požiari strelnice

Dobrovoľní hasiči zo Sielnice zasahujú pri požiari strelnice

http://dobrovolnihasici.sk/category/ms-2018-special/

Hasiči momentálne zasahujú pri požiari strelnice v Sielnici, okres Zvolen. Požiar vypukol v administratívnej budove, kde je uskladnený aj presne neurčený počet zbraní a streliva. Pri udalosti zasahujú hasiči zo Zvolena a Banskej Bystrice a dobrovoľní hasiči zo Sielnice (celkom 16 hasičov s 8 ks hasičskej techniky). Pri udalosti utrpela jedna osoba popáleniny vo vrchnej polovici tela. Požiar sa hasičom stále nepodarilo lokalizovať.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči odstraňujú následky požiaru škôlky a obecného úradu

V pondelok, 17. septembra, zachvátil strechu obecného úradu a materskej škôlky v obci Nové Sady …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X