Home / PRÁVE TERAZ / Dobrovoľní hasiči zo Sielnice zasahujú pri požiari strelnice

Dobrovoľní hasiči zo Sielnice zasahujú pri požiari strelnice

Hasiči momentálne zasahujú pri požiari strelnice v Sielnici, okres Zvolen. Požiar vypukol v administratívnej budove, kde je uskladnený aj presne neurčený počet zbraní a streliva. Pri udalosti zasahujú hasiči zo Zvolena a Banskej Bystrice a dobrovoľní hasiči zo Sielnice (celkom 16 hasičov s 8 ks hasičskej techniky). Pri udalosti utrpela jedna osoba popáleniny vo vrchnej polovici tela. Požiar sa hasičom stále nepodarilo lokalizovať.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Bilancia výjazdov hasičov do dnešného rána

V súvislosti s mohutným dažďom, ktorý včera zasiahol západné Slovensko, zasahovali hasiči v pár prípadoch …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X