Home / AKTUALITY / Dôležitý zásah v medziach ľudského života

Dôležitý zásah v medziach ľudského života

Dňa 16. februára 2017 bol ohlásený požiar pivnice rodinného domu v obci Súlovce. K zraneniam však nedošlo.

K ohlásenému požiaru rodinného domu boli privolaní hasiči HaZZ z okresného mesta Topoľčany, kedy im krátko po jedenástej hodine bol ohlásený požiar pivnice rodinného domu v obci Súlovce.

„Na tomto požiari zasahovali siedmi  príslušníci HaZZ z hasičskej stanice Topoľčany s dvomi kusmi techniky. Požiar bol uhasený dvomi prúdmi vody v priebehu časového rozmedzia jeden a pol hodiny. Pre veľké zadymenie príslušníci HaZZ Topoľčany zasahovali v pretlakových dýchacích prístrojoch“ – informoval hovorca krajského riaditeľstva HaZZ Nitra Michal Varga.

„Pri požiari nebol nikto zranený. Na mieste udalosti bol prítomný i riadiaci dôstojník a zisťovateľ príčin požiarov. Následkom požiaru vznikla priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 400 eur. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania“ – dopĺňa Varga.

Autor : Tomáš Bilik, Zdroj: KR HaZZ Nitra, Foto: KR HaZZ Nitra

Tomáš Bilik

Latest posts by Tomáš Bilik (see all)

Dopravná nehoda pri obci Soľčany