Home / PRÁVE TERAZ / Dopravná nehoda autobusu a dodávky si vyžiadala 9 zranených

Dopravná nehoda autobusu a dodávky si vyžiadala 9 zranených

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala v Žiline pri Celulózke. O 5.30 ráno tu došlo ku kolízii autobusu a dodávky. Po príchode žilinských hasičov na miesto udalosti bolo prieskumom zistené, že v čase nehody sa v autobuse viezlo 28 cestujúcich, z ktorých 9 utrpeli zranenia rôzneho charakteru. Tých momentálne ZZS preváža do nemocnice. Na mieste je 7 príslušníkov s 3 ks techniky, ktorí vykonávajú na havarovaných vozidlách protipožiarne opatrenia.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri zrážke osobného vlaku s lokomotívou sa zranili 2 osoby

Košickí hasiči momentálne zasahujú pri zrážke osobného vlaku a lokomotívy, ku ktorej došlo na železničnej …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X