Home / ZÁSAHY / Nitriansky kraj / Dopravná nehoda dodávky a osobného vlaku v Zemianskej Olči

Dopravná nehoda dodávky a osobného vlaku v Zemianskej Olči

Dnes tesne po piatej hodine ráno došlo k dopravnej nehode dodávky s osobným vlakom, ktorá sa stala na železničnom priecestí v Zemianskej Olči, okres Komárno. Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo zistené, že sa v dodávke nachádza 1 zakliesnená osoba a vo vlaku približne 13 cestujúcich, ktorí sa nezranili. Hasiči vyslobodili zranenú osobu z havarovanej dodávky a odovzdali ju zdravotníkom. Na miesto bol vyslaný aj evakuačný autobus HaZZ, ktorý cestujúcich previezol na najbližšiu železničnú stanicu. Pri udalosti zasahovali hasiči z Kolárova, Veľkého Medera a Komárna. Železničnú trať sa už podarilo sprejazdniť.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Srnka prežila vďaka rýchlemu zásahu šamorínskych hasičov

Dnes pred obedom boli hasiči zo Šamorína vyslaní do katastra obce Štvrtok na Ostrove, kde …