Home / PRÁVE TERAZ / Dopravná nehoda kamióna na R1

Dopravná nehoda kamióna na R1

Seredskí a Trnavskí hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode jedného vozidla, ktorá sa stala na rýchlostnej ceste R1 v katastri obce Pata. Pri nehode sa prevrátil jeden kamión, ktorý prevážal otruby. Udalosť si vyžiadala jednu zranenú osobu, ktorá bola prevezená do nemocnice. Hasiči momentálne vykonávajú na havarovanom vozidle protipožiarne opatrenia a zachytávajú unikajúce prevádzkové kvapaliny.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vážna dopravná nehoda v k. o. Lučatín

Hasiči z Banskej Bystrice momentálne zasahujú na štátnej ceste č. I/66 v katastri obce Lučatín. …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X