Home / PRÁVE TERAZ / Dopravná nehoda na diaľnici D1 si vyžiadala jednu mŕtvu osobu

Dopravná nehoda na diaľnici D1 si vyžiadala jednu mŕtvu osobu

Trnavskí hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode,ktorá sa stala na diaľnici D1 v smere z Bratislavy do Trnavy na 47,5 km pri odbočke na Zeleneč. Po dopravnej nehode havarované vozidlo s tromi pasažiermi skončilo mimo vozovky. Šofér svojim zraneniam na mieste podľahol, 2 osoby majú ťažke zranenia. Pri udalosti zasahuje aj vrtuľník ZZS. Diaľnica je v danom úseku momentálne neprejazdná.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Diaľnica D2 je v smere zo Stupavy do Bratislavy uzavretá

Bratislavskí hasiči boli dnes po pol siedmej hodine ráno vyslaní k dopravnej nehode viacerých vozidiel …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X