Home / PRÁVE TERAZ / Dopravná nehoda na diaľnici D1 si vyžiadala jednu mŕtvu osobu

Dopravná nehoda na diaľnici D1 si vyžiadala jednu mŕtvu osobu

Trnavskí hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode,ktorá sa stala na diaľnici D1 v smere z Bratislavy do Trnavy na 47,5 km pri odbočke na Zeleneč. Po dopravnej nehode havarované vozidlo s tromi pasažiermi skončilo mimo vozovky. Šofér svojim zraneniam na mieste podľahol, 2 osoby majú ťažke zranenia. Pri udalosti zasahuje aj vrtuľník ZZS. Diaľnica je v danom úseku momentálne neprejazdná.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vážna dopravná nehoda pri Žiari nad Hronom si vyžiadala jednu mŕtvu osobu a 3 zranených

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri obce Bartošova Lehôtka, …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X