Home / PRÁVE TERAZ / Dopravná nehoda na juhu Slovenska si vyžiadala jednu zranenú osobu

Dopravná nehoda na juhu Slovenska si vyžiadala jednu zranenú osobu

Hasiči z Komárna momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode jedného vozidla, ktorá sa stala na štátnej ceste č. I/63 v katastri obce Zlatná na Ostrove v smere na Veľký Meder. Pri udalosti vrazilo osobné vozidlo do stromu, pričom sa zranila jedna osoba. Následkom nárazu vznikol požiar, ktorý bol do príchodu jednotky uhasený. Hasiči vyslobodili vodiča z havarovaného vozidla a asistovali zdravotníkom pri poskytovaní prvej pomoci. Zranená osoba bola prevezená do nemocnice záchranárskym vrtuľníkom. Cesta je momentálne uzavretá v oboch smeroch.

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …