Home / PRÁVE TERAZ / Dopravná nehoda na R1 si vyžiadala jednu mŕtvu osobu

Dopravná nehoda na R1 si vyžiadala jednu mŕtvu osobu

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode na 66,5 kilometri R1 v katastri obce Tesárske Mlyňany v smere na Nitru. Pred šiestou hodinou ráno tam došlo k zrážke osobného vozidla s kamiónom, pričom po náraze zostalo osobné auto zakliesnené vzadu pod kamiónom. Hasiči začali po príchode s okamžitým vyslobodzovaním vozdila, v ktorom sa nachádzala jedna osoba. Tá svojim zraneniam na mieste podľahla. R1 je v danom úseku prejazdná v jednom jazdnom pruhu.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

V okrese Revúca sú po prietrži mračien neprejazdné dve miestne komunikácie

50 dobrovoľných a profesionálnych hasičov momentálne zasahuje v dvoch údoliach v katastri obce Muráň v …

X