Home / ZÁSAHY / Trenčiansky kraj / Dopravná nehoda pri obci Oslany

Dopravná nehoda pri obci Oslany

Vo štvrtok 9. februára bola po piatej hodine ráno ohlásená dopravná nehoda, ktorá sa stala na št. ceste č. I/64 v katastri obce Oslany, okres Partizánske. Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo prieskumom zistené, že ide dopravnú nehodu dvoch osobných motorových vozidiel, pri ktorej sa zranili dve osoby. Postihnuté automobily boli od seba vo vzdialenosti cca 100 metrov, pričom prvé vozidlo sa nachádzalo na krajnici a druhé zostalo uviaznuté v odvodňovacom kanáli vedľa cesty. Zasahujúci hasiči poskytli obom zraneným osobám predlekársku prvú pomoc a skontrolovali okolie v blízkosti vozidiel. Po príchode posádky zdravotníkov bola jedna osoba prevezená na ďalšie ošetrenie do nemocnice. Následne príslušníci HaZZ zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru a skontrolovali prípadný únik prevádzkových kvapalín.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Zrážka motorových vozidiel na Ivánskej ceste v Bratislave

Dnes krátko pred 6.30 hod. ráno bola ohlásená dopravná nehoda na Ivánskej ceste v Bratislave. …