Home / AKTUALITY / Dopravná nehoda pri obci Soľčany

Dopravná nehoda pri obci Soľčany

Iba tri kilometre od mesta Topoľčany sa rozprestiera obec Soľčany. Na miestnej komunikácii, ktorá spája mesto s obcou Soľčany bola príslušníkom okresného riaditeľstva HaZZ Topoľčany ohlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla. Pri nehode sa zranili 3 osoby.

Dňa 25. 06. 2017 krátko po šiestej hodine ráno, bola ohlásená dopravná nehoda jedného osobného motorového vozidla s prívesným vozíkom a so zranením osôb na ceste II. triedy medzi obcami Topoľčany a Solčany.

„Na zásah bolo vyslané požiarne vozidlo značky Mercedes Atego spolu so štyrmi príslušníkmi HaZZ z hasičskej stanice Topoľčany. Zasahujúci príslušníci poskytli trom zraneným osobám predlekársku prvú pomoc a následne na vozidle vykonali protipožiarne opatrenia. Na miesto nehody bola privolaná i RZP a polícia“- informoval Michal Varga, hovorca KR HaZZ Nitra.

„Príslušníci HaZZ asistovali aj pri naložení zranených osôb do vozidla zdravotnej záchrannej služby. Po zdokumentovaní nehody políciou, pomohli vozidlo naložiť na vozidlo odťahovej služby a následne odstránili uniknuté prevádzkové kvapaliny“ – doplnil Varga.

Foto: KR HaZZ Nitra         Zdroj: KR HaZZ Nitra          Autor: Tomáš Bilik

Sústredený výcvik príslušníkov HaZZ zaradených vo funkcii technik – strojník

Dnes sa vo Výcvikovom centre Hasičského a záchranného zboru Lesť vo Výcvikovej osade Jakub Village …