Home / ZÁSAHY / Bratislavský kraj / Dopravná nehoda troch osobných vozidiel na Ceste na Senec

Dopravná nehoda troch osobných vozidiel na Ceste na Senec

Posledný májový deň bola o pol piatej večer ohlásená dopravná nehoda troch osobných motorových vozidiel na Ceste na Senec v Bratislave. V dôsledku dopravnej nehody došlo k zraneniu štyroch osôb. Zasahujúci príslušníci Hasičského a záchranného útvaru hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy vyslobodili zranenú osobu z havarovaného vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia, poskytli zraneným osobám neodkladnú zdravotnú starostlivosť a pomohli ich naložiť do vozidiel záchrannej zdravotnej služby. Havarované automobily zabezpečili proti vzniku požiaru, zasypali vytečené prevádzkové kvapaliny sorbentom a očistili vozovku.

Pri požiari rodinného domu prišla rodina o strechu nad hlavou

Dňa 29. mája 2018 po dvadsiatej tretej hodine bol na hasičskú stanicu v Topoľčanoch ohlásený požiar …