Home / ZÁSAHY / Bratislavský kraj / Dopravná nehoda troch osobných vozidiel na Ceste na Senec

Dopravná nehoda troch osobných vozidiel na Ceste na Senec

Posledný májový deň bola o pol piatej večer ohlásená dopravná nehoda troch osobných motorových vozidiel na Ceste na Senec v Bratislave. V dôsledku dopravnej nehody došlo k zraneniu štyroch osôb. Zasahujúci príslušníci Hasičského a záchranného útvaru hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy vyslobodili zranenú osobu z havarovaného vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia, poskytli zraneným osobám neodkladnú zdravotnú starostlivosť a pomohli ich naložiť do vozidiel záchrannej zdravotnej služby. Havarované automobily zabezpečili proti vzniku požiaru, zasypali vytečené prevádzkové kvapaliny sorbentom a očistili vozovku.

Tlačové správy

Pre nedovolené spaľovanie vznikol požiar, ktorý zasiahol plochu 12 tisíc m2

Žilinských hasičov včera potrápil požiar rúbaniska, ktorý vypukol popoludní v katastri obce Ochodnica v okrese …