Home / ZÁSAHY / Bratislavský kraj / Dopravná nehoda troch osobných vozidiel na Ceste na Senec

Dopravná nehoda troch osobných vozidiel na Ceste na Senec

Posledný májový deň bola o pol piatej večer ohlásená dopravná nehoda troch osobných motorových vozidiel na Ceste na Senec v Bratislave. V dôsledku dopravnej nehody došlo k zraneniu štyroch osôb. Zasahujúci príslušníci Hasičského a záchranného útvaru hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy vyslobodili zranenú osobu z havarovaného vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia, poskytli zraneným osobám neodkladnú zdravotnú starostlivosť a pomohli ich naložiť do vozidiel záchrannej zdravotnej služby. Havarované automobily zabezpečili proti vzniku požiaru, zasypali vytečené prevádzkové kvapaliny sorbentom a očistili vozovku.

Hasiči zachránili jeleňa, ktorý by sa utopil

Vo štvrtok krátko po druhej hodine popoludní prijali hasiči žiadosť o pomoc pri záchrane dvoch …