Home / AKTUALITY / Druhý deň Majstrovstiev Slovenskej republiky v hasičskom športe sa presunul do Martina

Účastníci 46. ročníka Majstrovstiev Slovenskej republiky v hasičskom športe sa dnes presunuli na Okresné riaditeľstvo HaZZ v Martine, kde sa uskutočnia posledné dve disciplíny. Pred malou chvíľou sa začal výstup do 4. nadzemného podlažia cvičnej veže, v ktorej sa predstaví 134 pretekárov z 12 družstiev z celého Slovenska. V poobedňajších hodinách si súťažné družstvá zmerajú sily v kráľovskej disciplíne hasičského športu – v požiarnom útoku, ktorý je na programe od 13.00 hod. Po skončení požiarnych útokov bude nasledovať vyhlásenie výsledkov a odovzdávanie cien pre víťazov. Všetkých priaznivcov pozývame do areálu OR HaZZ v Martine na ulici Viliama Žingora v Martine.

Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 49. týždni roka 2018

V pondelok, 3. decembra 2018 uskutočnili príslušníci HaZZ 63 výjazdov. Zasahovali pri 14 požiaroch, 45 …