Home / AKTUALITY / FIRETV SLOVENSKO, 5 rokov s Vami

FIRETV SLOVENSKO, 5 rokov s Vami

Celkovo sme v roku 2016 pre divákov priniesli prenosy zo sedemnástich (17) akcií. Na začiatku to bol netradičný II. Medzinárodný zraz hasičských vozidiel AVIA, ktorý sa konal v Makove, odkiaľ sme sa presunuli na nočnú súťaž v Staškove. Nasledovala detská súťaž v 60-kach zo Spišskej Novej Vsi a následne Krajské kolo hry Plameň zo Spišského Podhradia. Po ďalšej nočnej súťaži, tentokrát v Šišove, nás čakal trojdňový maratón na Majstrovstvách Slovenskej republiky Hasičského a Záchranného zboru zo Zvolena a Banskej Bystrice. Krátko na to sa konali ďalšie majstrovstvá, tentokrát v hre Plameň v Banskej Štiavnici. Odvysielali sme aj prenos z Okresnej hasičskej ligy Sabinov, čo započalo sériu záverečných súťaží sezóny. Pokračovali sme štandardným kvartetom. Prvá bol nočná súťaž v Bijacovciach. Následne sme svoje sily museli rozložiť na finále SMHL v Ďurďovom a finále VHSL v Terni, ktoré sa konali v jeden deň, ale zvládli sme to. Na záver nás ešte čakal Bardejov Cup, na krásnom historickom námestí. Nasledovali súťaže Východoslovenská hasičská liga v Odoríne či denná súťaž v Šišove, nasledované ďalšou súťažou v 60m cez prekážky. Ako posledná klasická súťaž nás čakala Súťaž o vianočného kapra v Dolnom Hričove.
Najzaujímavejší bol priamy prenos z priateľského medzištátneho futbalového zápasu medzi Slovenskými a Českými profesionálnymi hasičmi. Tento zápas dopadol 4:1 v prospech Slovenských hasičov.
Pevne veríme že aj rok 2017 bude rovnako úspešný a že Vám budeme môcť priniesť ďalšie prenosy z rôznych hasičských podujatí, či už sú to súťaže v požiarnom útoku, šesdesiatky, či iné netradičné akcie ako bol futbalový zápas.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Dopravná nehoda pri obci Soľčany

Iba tri kilometre od mesta Topoľčany sa rozprestiera obec Soľčany. Na miestnej komunikácii, ktorá spája …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE