Home / PRÁVE TERAZ / Hasiči boli počas dnešného dňa vyslaní k stovke dopravných nehôd

Hasiči boli počas dnešného dňa vyslaní k stovke dopravných nehôd

Silné sneženie zapríčinilo hromadnú dopravnú nehodu

V súvislosti s nepriaznivou poveternostnou situáciou zasahovali hasiči na Slovensku počas dnešného dňa najčastejšie pri dopravných nehodách. Od 5.30 hod. doposiaľ vykonali celkom 105 výjazdov. Najčastejšie pomáhali v Trnavskom kraji, kde zasahovali 22 – krát, a to najmä v okresoch Senica, Galanta a Piešťany.
V Nitrianskom kraji boli vyslaní k 18 dopravným nehodám, v Banskobystrickom kraji k 17 dopravným nehodám, hasiči v Košickom kraji zasahovali 15 – krát, hasiči v Žilinskom kraji 14 – krát, v Trenčianskom, Prešovskom a Bratislavskom kraji 9, 6 a 4 – krát. Situácia na cestách sa postupne ukľudňuje.

Bilancia výjazdov hasičov do dnešného rána

V súvislosti s mohutným dažďom, ktorý včera zasiahol západné Slovensko, zasahovali hasiči v pár prípadoch …