Home / PRÁVE TERAZ / Hasiči boli počas dnešného dňa vyslaní k stovke dopravných nehôd

Hasiči boli počas dnešného dňa vyslaní k stovke dopravných nehôd

Silné sneženie zapríčinilo hromadnú dopravnú nehodu

V súvislosti s nepriaznivou poveternostnou situáciou zasahovali hasiči na Slovensku počas dnešného dňa najčastejšie pri dopravných nehodách. Od 5.30 hod. doposiaľ vykonali celkom 105 výjazdov. Najčastejšie pomáhali v Trnavskom kraji, kde zasahovali 22 – krát, a to najmä v okresoch Senica, Galanta a Piešťany.
V Nitrianskom kraji boli vyslaní k 18 dopravným nehodám, v Banskobystrickom kraji k 17 dopravným nehodám, hasiči v Košickom kraji zasahovali 15 – krát, hasiči v Žilinskom kraji 14 – krát, v Trenčianskom, Prešovskom a Bratislavskom kraji 9, 6 a 4 – krát. Situácia na cestách sa postupne ukľudňuje.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vážna dopravná nehoda pri Žiari nad Hronom si vyžiadala jednu mŕtvu osobu a 3 zranených

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri obce Bartošova Lehôtka, …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X