Home / PRÁVE TERAZ / Hasiči budú pri požiari v Gaderskej doline zasahovať aj zajtra

Hasiči budú pri požiari v Gaderskej doline zasahovať aj zajtra

Hasiči na dnes ukončili hasebné práce v Gaderskej doline, pokračovať budú zase ráno. Požiar už majú pod kontrolou a ďalej sa nerozširuje. Dnes na mieste zasahovalo 51 profesionálnych hasičov z modulu pozemného hasenia požiarov v prírodnom prostredí skupina ZÁPAD, STRED a VÝCHOD, z hasičskej stanice v Martine, zo Záchrannej brigády v Žiline a 24 dobrovoľných hasičov z obcí Blatnica, Martin – Priekopa, Martin – Záturčie, Mošovce, Turany a Ďanová. Hasenie požiaru komplikuje vysokohorský terén, hasiči pri jeho zdolávaní prekonávajú prevýšenie až 380 metrov.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Mali šťastie v nešťastí – havarovali pred hasičskou stanicou

Hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode 2 osobných vozidiel, ktorá sa stala v obci Beharovce …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X