Home / AKTUALITY / Hasiči celý deň odstraňovali následky silného sneženia

Hasiči celý deň odstraňovali následky silného sneženia

Hasiči celý deň odstraňovali následky silného sneženia

Dnes od rána pomáhali hasiči v postihnutých lokalitách Slovenska, ktoré už niekoľko dní sužuje silné sneženie. V Žilinskom kraji bola ťažká a vyslobodzovacia technika nasadená v lokalitách Skalité, Mútne, Oravská Lesná a Novoť. Hasiči sprístupňovali cestné komunikácie, vyslobodzovali zapadnuté vozidlá spod nánosov snehu a odstraňovali popadané stromy.
V oblasti Vysokých Tatier sa hasičom podarilo sprejazdniť Bielovodskú a Javorovú dolinu na účely zásobovania pre lesných robotníkov. Momentálne sú hasiči s ťažkou a vyslobodzovacou hasičskou technikou v obci Tatranská Kotlina, kde budú do zotmenia odstraňovať nánosy snehu v okolí rodinných domov. O ďalšom rozmiestnení hasičskej techniky sa rozhodne na zajtrajšom zasadnutí krízového štábu mesta Vysoké Tatry.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Čelná zrážka dvoch vozidiel v Piešťanoch

Piešťanskí hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste č. II/499 …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X