Home / AKTUALITY / Hasiči dnes odoberajú vzorky v Bardejovských a Trenčianskych Kúpeľoch

Hasiči dnes odoberajú vzorky v Bardejovských a Trenčianskych Kúpeľoch

Posádky hasičskej záchrannej služby z Prešova a Trenčína dnes odoberajú vzorky zamestnancom Bardejovských a Trenčianskych Kúpeľov. Prvé zo spomínaných odberov prebiehajú v KLÚ Družba v Bardejove. Posádka z Prešova odoberie celkom 51 vzoriek, ktoré budú prevezené na RÚVZ do Košíc.
Hasiči z hasičskej záchrannej služby z Trenčína začnú s plánovanými odbermi pred druhou hodinou popoludní. V pláne majú odobrať 62 vzoriek zamestnancom kúpeľov, ktorých vzorky budú prevezené na testovanie do Fakultnej nemocnice Trenčín.

Foto: HaZZ, apríl 2020

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Od dnes nie sú v prevádzke odberné miesta HaZZ

Od dnešného dňa sa rušia všetky odberné miesta, ktoré zriaďoval Hasičský a záchranný zbor pre …

X