Home / AKTUALITY / Hasiči dnes pomáhajú v Žilinskom kraji

Hasiči dnes pomáhajú v Žilinskom kraji

Hasiči celý deň odstraňovali následky silného sneženia

V Žilinskom kraji aj dnes pomáhajú hasiči v postihnutých lokalitách, ktoré zasiahlo silné sneženie. Včera do neskorého večera pomáhali v obciach Novoť a Mútne, kde vyslobodzovali zapadnuté vozidlá, sprístupňovali cestné komunikácie a vyvážali veľké kopy snehu. Dnes pokračujú v podobných prácach v spolupráci s DHZO Skalité, Mútne a Oravská Lesná.
Po zasadnutí krízového štábu mesta Vysoké Tatry ťažká a vyslobodzovacia technika v tejto lokalite momentálne nie je potrebná. Je zhromaždená na Okresnom riaditeľstve HaZZ v Poprade a v prípade potreby je schopná kedykoľvek zasiahnuť.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Program predstaviteľov bulharských hasičov pokračuje vo Vysokých Tatrách

Delegácia sa presunula z Výcvikového centra HaZZ Lešť do Vysokých Tatier, kde sú pre nich …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X