Hasiči dnes vykonávali testovanie osôb s podozrením na koronavírus na území celej krajiny

Posádky hasičskej záchrannej služby dnes vykonávali odbery na viacerých miestach. Hasiči zo Žiliny začali s odbermi ráno v areáli RÚVZ v Žiline. Na Strednej odbornej škole PZ v Pezinku sa o testovanie repatriantov postarala posádka HZS z Trnavy.
Hasiči z Trenčína pracovali na odberoch v KLÚ Arco Trenčianske Teplice, prešovská posádka hasičských záchranárov testovala repatriantov v KLÚ Družba v Bardejove.
Hasiči z Banskej Bystrice vykonali odbery osobám s podozrením na koronavírus v CÚZ Bystrá v Liptovskom Jáne a na Donovaloch v Smrekovci vykonávali každodenné činnosti pre riadny chod karanténneho zariadenia.
S odbermi sa pokračovalo aj v karanténnom zariadení Gabčíkovo a na Inštitúte verejnej správy v Dúbravke.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Majstrovstvá SR | 23.10.2021 | GALANTA

Komentáre comments

X