Hasiči dnes zasahovali pri 2 požiaroch rodinných domov, ktoré neprežili 2 osoby

Požiar stolárskej dielne v obci Petrova Ves

Od dnešného rána boli hasiči vyslaní už k dvom požiarom, pri ktorých 2 osoby utrpeli zranenia nezľúčiteľné so životom a 1 sa zranila.

Prvý požiar vypukol pred 8 hodinou ráno v obci Žitavany, okres Zlaté Moravce. Hasiči z rodinného domu vytiahli jednu osobu, ktorá nejavila známky života. Pri požiari sa tiež zranila jedna osoba, ktorá bola ZZS odvezená do nemocnine. Predpokladanou príčinou vzniku požiaru bol elektrický skrat.

Pri druhom požiari v obci Richvald zasahovali hasiči z Bardejova tesne po obede. So silne zadymeného interiéru hasiči vytiahli 1 osobu, ktorá požiar neprežila. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania.

Foto: ilustračné

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Daždivé počasie súťažiacich vo Francovej Lhote neodradilo

Na 9. kole SMHL vo Francovej Lhote sa rozdávali posledné body pred ligovou prestávkou. Zasúťažiť …

X