Home / PRÁVE TERAZ / Hasiči odstraňujú následky požiaru škôlky a obecného úradu

Hasiči odstraňujú následky požiaru škôlky a obecného úradu

V pondelok, 17. septembra, zachvátil strechu obecného úradu a materskej škôlky v obci Nové Sady požiar. Hasičom sa podarilo evakuovať všetkých 39 maloletých detí a zamestnancov bez zranení, požiar dostali pod kontrolu po 2 hodinách. Objekt zostal po udalosti bez strechy. Dnes od deviatej hodiny sú na mieste opäť hasiči zo Záchrannej brigády v Malackách a pomocou fólie prekrývajú strechu. Pokračovať budú až do večera a v prípade potreby aj zajtra. Na mieste je 12 hasičov.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Dopravná nehoda linkového autobusu

Hasiči zo Žiliny momentálne zasahujú pri dopravnej nehode linkového autobusu, ktorá sa stala v mestskej …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X