Home / AKTUALITY / Hasiči pokračujú v odstraňovaní následkov silného sneženia v postihnutých lokalitách

Hasiči pokračujú v odstraňovaní následkov silného sneženia v postihnutých lokalitách

Hasiči pokračujú v odstraňovaní následkov silného sneženia v postihnutých lokalitách

Tri desiatky hasičov od včera pomáhajú v postihnutých oblastiach na Slovensku, ktoré už niekoľko dní sužuje silné sneženie. V Žilinskom kraji je ťažká a vyslobodzovacia technika dislokovaná v oblastiach Oravská Lesná, Mútne, Novoť a Skalité. Príslušníci HaZZ pomáhajú najmä pri sprístupňovaní komunikácie, vyslobodzovaní zapadnutých vozidiel, odstraňovaní popadaných stromov, v lokalite Mútne zároveň razia cestu ku kŕmidlám pre lesnú zver.
V Prešovskom kraji sa presúva ťažká a vyslobodzovacia technika z obce Ždiar do obci Tatranská Javorina a Štrbské Pleso. v Oboch lokalitách je vysoký počet turistov, hasiči budú pomáhať pri sprístupňovaní cestnej komunikácie smerom k hranici s Poľskom a pri odstraňovaní veľkých nánosov snehu na cestách a parkoviskách.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Z Oravskej Lesnej odchádza časť hasičskej techniky

V týchto chvíľach odchádzajú z Oravskej Lesnej príslušníci zo Záchranných brigád HaZZ v Žiline, Malackách …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X