Hasiči v Bratislave zasahujú pri rozsiahlom požiari

Hasiči v Bratislave zasahujú pri rozsiahlom požiari

Bratislavskí hasiči už dve hodiny zasahujú pri požiari, ktorý vypukol na Račianskej ulici v bývalom podniku Palma. Požiar vznikol pri zváračských prácach, počas ktorých sa v objekte nachádzali cca. 4 osoby. Po príchode hasičov na miesto udalosti boli osoby vyšetrené, pričom u nich nedošlo k žiadnym zraneniam. Hasiči momentálne prehľadávajú skryté ohniská a odvetrávajú budovu. Požiar sa im podarilo lokalizovať tesne po jednej hodine, momentálne ho likvidujú. Na mieste udalosti zasahuje 26 príslušníkov s 9 ks hasičskej techniky.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …

X