Hasiči v Bratislave zasahujú pri rozsiahlom požiari

Bratislavskí hasiči už dve hodiny zasahujú pri požiari, ktorý vypukol na Račianskej ulici v bývalom podniku Palma. Požiar vznikol pri zváračských prácach, počas ktorých sa v objekte nachádzali cca. 4 osoby. Po príchode hasičov na miesto udalosti boli osoby vyšetrené, pričom u nich nedošlo k žiadnym zraneniam. Hasiči momentálne prehľadávajú skryté ohniská a odvetrávajú budovu. Požiar sa im podarilo lokalizovať tesne po jednej hodine, momentálne ho likvidujú. Na mieste udalosti zasahuje 26 príslušníkov s 9 ks hasičskej techniky.

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …