Home / PRÁVE TERAZ / Hasiči v Bratislavskom kraji zasahujú najmä pri popadaných stromoch

Hasiči v Bratislavskom kraji zasahujú najmä pri popadaných stromoch

V súvislosti so silným vetrom zaznamenali hasiči nárast výjazdov k technickým udalostiam najmä v Bratislavskom kraji. Za posledné dve hodiny boli hasiči vyslaní k 7 prípadom. Trikrát zasahovali v Senci, a to pri odtrhnutej streche, spadnutom strome a uvoľnenom polystyréne z bytového domu. V hlavnom meste zasahujú vo Vrakuni, na Račianskej ulici a v Starom Meste pri odstraňovaní popadaných stromov. V Malackách na Borovicovej ulici pomáhajú pri odstraňovaní spadnutého stromu dobrovoľní hasiči z Lozorna. Pri udalostiach súvisiacich s vetrom dovedna zasahovalo celkom 20 hasičov so 6 kusmi hasičskej techniky, pričom niekoľko udalostí stále prebieha.

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Dopravná nehoda linkového autobusu

Hasiči zo Žiliny momentálne zasahujú pri dopravnej nehode linkového autobusu, ktorá sa stala v mestskej …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X