Home / ZÁSAHY / Trenčiansky kraj / Hasiči v stredu ráno zasahovali pri prevrátenej cisterne

Hasiči v stredu ráno zasahovali pri prevrátenej cisterne

Hasiči v stredu ráno zasahovali pri prevrátenej cisterne

V stredu pred siedmou hodinou ráno bola ohlásená dopravná nehoda cisterny na diaľničnom privádzači v Púchove, okres Považská Bystrica. Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo zistené, že sa vozidlo nachádza mimo cesty prevrátené v priekope, pričom cisterna a ťahač sú od seba vzdialené cca. 30 metrov. Pri nehode sa zranila jedna osoba, ktorej hasiči pred príchodom ZZS poskytli predlekársku prvú pomoc. Na mieste udalosti zasahovali príslušníci z Púchova a Považskej Bystrice.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči zachránili jeleňa, ktorý by sa utopil

Vo štvrtok krátko po druhej hodine popoludní prijali hasiči žiadosť o pomoc pri záchrane dvoch …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE