Home / ZÁSAHY / Trenčiansky kraj / Hasiči v stredu ráno zasahovali pri prevrátenej cisterne

Hasiči v stredu ráno zasahovali pri prevrátenej cisterne

Hasiči v stredu ráno zasahovali pri prevrátenej cisterne

V stredu pred siedmou hodinou ráno bola ohlásená dopravná nehoda cisterny na diaľničnom privádzači v Púchove, okres Považská Bystrica. Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo zistené, že sa vozidlo nachádza mimo cesty prevrátené v priekope, pričom cisterna a ťahač sú od seba vzdialené cca. 30 metrov. Pri nehode sa zranila jedna osoba, ktorej hasiči pred príchodom ZZS poskytli predlekársku prvú pomoc. Na mieste udalosti zasahovali príslušníci z Púchova a Považskej Bystrice.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči zasahovali pri požiari vozidla vo Veľkých Kostoľanoch

V nedeľu krátko pred 11.00 hod. bol ohlásený požiar garáže na ulici Ľudovíta Štúra vo …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE