Hasiči z Banskej Bystrice a zo Zvolena zasahujú pri požiari v zberných surovinách

Viac ako 15 hasičov so 6 ks hasičskej techniky bolo dnes vyslaných na Iliašskú cestu v Banskej Bystrici k požiaru papiera a pracovného stroja v zberných surovinách. Požiar, ktorý vypukol po jednej hodine popoludní, sa hasičom podarilo lokalizovať do pol hodiny. Na mieste udalosti hasiči momentálne hasia skryté ohniská. Z dôvodu vzniknutej škody, ktorú majiteľ predbežne odhadol na 250 tisíc eur, bola na miesto udalosti vyslaná expertízna skupina na zisťovanie príčin vzniku požiaru z KR HaZZ v Banskej Bystrici. Na mieste udalosti zasahujú aj dobrovoľní hasiči z DHZO Vlkanová.

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …