Hasiči z Banskej Bystrice a zo Zvolena zasahujú pri požiari v zberných surovinách

Viac ako 15 hasičov so 6 ks hasičskej techniky bolo dnes vyslaných na Iliašskú cestu v Banskej Bystrici k požiaru papiera a pracovného stroja v zberných surovinách. Požiar, ktorý vypukol po jednej hodine popoludní, sa hasičom podarilo lokalizovať do pol hodiny. Na mieste udalosti hasiči momentálne hasia skryté ohniská. Z dôvodu vzniknutej škody, ktorú majiteľ predbežne odhadol na 250 tisíc eur, bola na miesto udalosti vyslaná expertízna skupina na zisťovanie príčin vzniku požiaru z KR HaZZ v Banskej Bystrici. Na mieste udalosti zasahujú aj dobrovoľní hasiči z DHZO Vlkanová.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …

X