Hasiči z Bratislavy zasahujú pri požiari v Karlovej Vsi

Hasiči z Bratislavy zasahujú pri požiari v Karlovej Vsi

Bratislavskí hasiči od včerajšieho večera zasahujú pri požiari bývalej budovy Polície na Janotovej ulici v Karlovej Vsi v Bratislave. Rozsiahly požiar vznikol o jedenástej hodine večer, hasičom sa ho podarilo lokalizovať o tretej ráno. Na mieste udalosti v priebehu noci zasahovalo viac ako 40 profesionálnych hasičov z Bratislavy a dobrovoľní hasiči z DHZO Stupava, Rusovce a Podunajské Biskupice. Z dôvodu sálavého tepla bolo z vedľajšej bytovky evakuovaných 47 obyvateľov, ktorí boli evakuačným autobusom prevezení do kultúrneho domu. Hasiči stále pokračujú v likvidačných prácach a dohášajú skryté ohniská.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči smerovali k dopravnej nehode s účasťou sanitky

V piatok 7. januára okolo 11.00 hodiny došlo na ceste prvej triedy v katastri obce …

X