Home / AKTUALITY / Hasiči z Pliešoviec obdarovali na Štedrý deň rodinu Červenákovú

Hasiči z Pliešoviec obdarovali na Štedrý deň rodinu Červenákovú

Veliteľ zmeny z hasičskej stanice v Pliešovciach Dušan Ďurček sa snaží už niekoľko rokov pomáhať rodine Červenákovej zo Bzovskej Lehôtky, ktorej rodinný dom v minulosti dvakrát postihol požiar. Príjemné prekvapenie zažili aj na Štedrý deň, avšak tentokrát bolo o niečo výnimočnejšie. Riaditeľ Výcvikového centra HaZZ Lešť Stanislav Celleng spolu s Dušanom Ďurčekom a so slúžiacou zmenou hasičov na Štedrý deň priniesli rodine niekoľko darčekov, ktoré potešili najmä tých najmenších. Vďaka hasičom prežila rodina Červenáková krajšie sviatky. Veselé Vianoce!

Taktické cvičenie príslušníkov záložnej hasičskej jednotky SŠPO MV SR v Žiline

Dňa 7-8. augusta 2019 sa uskutočnilo taktické cvičenie záložnej hasičskej jednotky so skupinou riadenia Strednej …