Home / AKTUALITY / Hasiči z Pliešoviec obdarovali na Štedrý deň rodinu Červenákovú

Hasiči z Pliešoviec obdarovali na Štedrý deň rodinu Červenákovú

Veliteľ zmeny z hasičskej stanice v Pliešovciach Dušan Ďurček sa snaží už niekoľko rokov pomáhať rodine Červenákovej zo Bzovskej Lehôtky, ktorej rodinný dom v minulosti dvakrát postihol požiar. Príjemné prekvapenie zažili aj na Štedrý deň, avšak tentokrát bolo o niečo výnimočnejšie. Riaditeľ Výcvikového centra HaZZ Lešť Stanislav Celleng spolu s Dušanom Ďurčekom a so slúžiacou zmenou hasičov na Štedrý deň priniesli rodine niekoľko darčekov, ktoré potešili najmä tých najmenších. Vďaka hasičom prežila rodina Červenáková krajšie sviatky. Veselé Vianoce!

Prichádza obdobie zvýšeného výskytu požiarov v prírodnom prostredí

Teplejšie počasie prichádzajúce v marci so sebou prináša okrem slnka aj zvýšený výskyt požiarov, ktoré …