Home / PRÁVE TERAZ / Hasiči zachránili autobus plný detí

Hasiči zachránili autobus plný detí

Hasiči boli dnes pred deviatou hodinou ráno vyslaní na rýchlostnú cestu R1, kde autobus so školákmi dostal defekt. K poškodeniu kolesa došlo na 70,5 km na úrovni Tesárskych Mlynian v smere do Banskej Bystrice. Vo vozidle sa v tom čase viezli žiaci a učitelia z Bratislavy v celkovom počte 47 osôb. Z dôvodu nebezpečenstva na ceste a stúpajúcej teplote boli na miesto vyslaní hasiči s evakuačným autobusom a jednou hasičskou technikou z Nitry. Pri presune všetkých pasažierov do evakuačného autobusu použili hasiči výstražné svetelné zariadenia, aby upozornili okoloidúcich šoférov na zníženie rýchlosti. Všetky deti a učiteľov sa podarilo bezpečne prepraviť evakuačným autobusom do Tekovskej Kúrie, kde počkajú na opravený autobus. Vďaka rýchlemu zásahu hasičov nedošlo pri udalosti k žiadnym zraneniam.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vážna dopravná nehoda v k. o. Lučatín

Hasiči z Banskej Bystrice momentálne zasahujú na štátnej ceste č. I/66 v katastri obce Lučatín. …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X