Home / ZÁSAHY / Bratislavský kraj / Hasiči zachránili paraglajdistu, ktorý uviazol na vysokom strome

Hasiči zachránili paraglajdistu, ktorý uviazol na vysokom strome

Profesionálni a dobrovoľní hasiči z Bratislavského kraja dnes viac ako 2 hodiny pátrali po paraglajdistovi, ktorý pri zoskoku s padákom uviazol na strome v katastri obce Sološnica. Pri udalosti zasahovali aj vrtuľníky Letky MV SR a ZZS, ktoré pátrali po osobe zo vzduchu. Pred šiestou hodinou sa podarilo nájsť osobu, ktorá visela na vysokom strome. Hasičom sa pomocou lezeckej techniky podarilo paraglajdistu bezpečne zniesť na zem. Osoba neutrpela žiadne zranenia. Pri záchrannej akcii zasahovalo 15 hasičov z HaZÚ, z HS v Malackách, zo ZB HaZZ v Malackách a dobrovoľní hasiči z DHZO Sološnica.

Pri požiari rodinného domu prišla rodina o strechu nad hlavou

Dňa 29. mája 2018 po dvadsiatej tretej hodine bol na hasičskú stanicu v Topoľčanoch ohlásený požiar …