Home / ZÁSAHY / Bratislavský kraj / Hasiči zachránili paraglajdistu, ktorý uviazol na vysokom strome

Hasiči zachránili paraglajdistu, ktorý uviazol na vysokom strome

Profesionálni a dobrovoľní hasiči z Bratislavského kraja dnes viac ako 2 hodiny pátrali po paraglajdistovi, ktorý pri zoskoku s padákom uviazol na strome v katastri obce Sološnica. Pri udalosti zasahovali aj vrtuľníky Letky MV SR a ZZS, ktoré pátrali po osobe zo vzduchu. Pred šiestou hodinou sa podarilo nájsť osobu, ktorá visela na vysokom strome. Hasičom sa pomocou lezeckej techniky podarilo paraglajdistu bezpečne zniesť na zem. Osoba neutrpela žiadne zranenia. Pri záchrannej akcii zasahovalo 15 hasičov z HaZÚ, z HS v Malackách, zo ZB HaZZ v Malackách a dobrovoľní hasiči z DHZO Sološnica.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Zrážka motorových vozidiel na Ivánskej ceste v Bratislave

Dnes krátko pred 6.30 hod. ráno bola ohlásená dopravná nehoda na Ivánskej ceste v Bratislave. …