Home / ZÁSAHY / Bratislavský kraj / Hasiči zachránili paraglajdistu, ktorý uviazol na vysokom strome

Hasiči zachránili paraglajdistu, ktorý uviazol na vysokom strome

Profesionálni a dobrovoľní hasiči z Bratislavského kraja dnes viac ako 2 hodiny pátrali po paraglajdistovi, ktorý pri zoskoku s padákom uviazol na strome v katastri obce Sološnica. Pri udalosti zasahovali aj vrtuľníky Letky MV SR a ZZS, ktoré pátrali po osobe zo vzduchu. Pred šiestou hodinou sa podarilo nájsť osobu, ktorá visela na vysokom strome. Hasičom sa pomocou lezeckej techniky podarilo paraglajdistu bezpečne zniesť na zem. Osoba neutrpela žiadne zranenia. Pri záchrannej akcii zasahovalo 15 hasičov z HaZÚ, z HS v Malackách, zo ZB HaZZ v Malackách a dobrovoľní hasiči z DHZO Sološnica.

Tlačové správy

Hasiči v noci zasahovali pri vážnej dopravnej nehode vo Váhovciach

Včera (22. mája 2017) krátko pred polnocou bola ohlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla, ktoré …