Home / PRÁVE TERAZ / Hasiči zachránili uviaznutú kravičku

Hasiči zachránili uviaznutú kravičku

Hasiči boli dnes vyslaní k Malému Dunaju v katastri obce Janíky, okres Dunajská Streda, kde pri brehu v blate uviazla kravička. Po príchode ležalo vysilené zviera na boku v blate, pričom sa nevedelo postaviť na nohy. Zasahujúci hasiči zviera ochladili vodou, napojili ho a pomohli mu postaviť sa. Kravička neutrpela žiadne zranenia. Pri udalosti zasahovali profesionálni a dobrovoľní hasiči zo Šamorína.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri vážnej dopravnej nehode sa zranilo 7 osôb

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste č. I/66 …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X