Hasiči zasahovali pri požiari elektromobilu

Hasiči zasahovali pri požiari elektromobilu, foto: pnky.sk

Vo štvrtok 27. októbra 2016 krátko po 18.00 hod. bol ohlásený požiar elektromobilu na motorkárskej dráhe na Dráhovej ulici v obci Trebatice, okres Piešťany. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Piešťan a Trnavy a dobrovoľní hasiči z DHZO Veľké Kostoľany a Vrbové s ôsmimi snehovými a piatimi práškovými hasiacimi prístrojmi. Následkom požiaru vznikla priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 60 000,- €. Pri udalosti nedošlo k žiadnym zraneniam. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania.

Foto: pnky.sk

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X